Navigace

Obsah

Country stodola s hudbou, býkem a koňmi + Den řemesel

Černošín zve na country, býka a koně
Černošín - Město Černošín zve na Country stodolu, která se bude konat v sobotu 12. srpna od 15 hodin. Návštěvníci mají vstup zdarma a mohou se těšit na dávku dobré country hudby. "Ve spolupráci s panem Pastyrykem se povedlo získat samé dobré kapely, takže, kdo přijde, neprohloupí. Budou tu hrát Piková Dáma, Profýci a Starší páni. Aby to nebylo jen o hudbě a jídle, tak bude ještě program doplněn o jízdy na koních, rodeo na elektrickém býkovi, závěrem bude i ohňostroj. Rozhodně si myslím, že to bude stát za to a všechny zvu," vzkazuje starosta města Černošína Miroslav Plincelner. (sih)

V muzeu historické parfémové sklo
Černošín - Černošín zve na výstavu historického parfémového skla sběratelky Hany Štollové ze Stříbra. Výstava potrvá do 31. srpna 2017, bez vstupného. Od září pak bude následovat výstava kafemlýnků sběratele Luboše Enta. (sih)

Zvou na Den řemesel
Černošín - Den řemesel se bude konat 26. srpna v muzejních zahradách v Černošíně. Akce začíná ve 13 hodin, kdy přijde průvod s bubeníky od TAMBOURU, následovat bude řemeslný trh a výtvarné dílny. Pro zájemce se připravuje lukostřelba a také ukázky historického šermu DISCORDIA. V 17 hodin začnou Pohádky z paloučku v podání divadélka Nána. Pořadatelé se těší na Vaši účast!

Datum konání: 12. 8. 2017 začátek od 15:00

Místo konání: Muzeum Černošín, Černošín

Typ akce: ostatní

Organizátor: Muzeum Černošín


Vytvořeno: 10. 8. 2017
Poslední aktualizace: 10. 8. 2017 10:11